Sportovní den na Káčatech

Ve čtvrtek 22. 9. 2022 se konal tradiční sportovní den v areálu loděnice Káčata v Brně. Dopoledne sportovali žáci 2. stupně. Bylo nachystáno několik stanovišť s různými aktivitami, jako například beach volejbal, ping pong, rafty na řece, badminton a další. Odpoledne byl již program pro všechny žáky školy a rodiče. Stejně jako v loňském roce bylo možné běžet trasu orientačního běhu v terénu, pro menší děti byl vyhrazen orientační běh v areálu Káčat.

Na Káčatech to byla sranda. Byly tam čluny. Nejvíce mě bavil volejbal a přehazovaná. Zkusila jsem si ping pong. Nejlepší věc bylo opékání.

Byli jsme na lodičkách, které byly docela dobré. Byla tam moc dobrá limonáda. Rozdělovali jsme se do týmů. Program pokračoval i odpoledne.

Byli jsme na sportovním dni ve sportovním areálu Káčata. Hráli jsme tam volejbal, přehazku a ping pong. Také jsme jezdili na raftech. Mohli jsme si napustit do lahví hroznovou limonádu. Tento den se mi líbil a chtěl bych si ho zopakovat.

Sportovní den Káčata jsem si velice užila. Bylo na výběr z mnoha aktivit. Moc mě to bavilo. Jezdili jsme na lodičkách.

Program byl super. Učitelé příjemní. Kajak byl také super. Limonáda byla dobrá. Jinak se mi to moc líbilo.

Na Káčatech jsem si to doopravdy užila. Myslela jsem si, že to bude horší. Byla jsem ráda, že jsme tam mohli opékat špekáčky. Užila jsem si přehazku, volejbal a raft. Klidně bych šla znovu.

Share This