Adaptační pobyt Hlohovec 5.–9. 9. 2022

Na začátku školního roku jsme se vypravili na adaptační pobyt do Hlohovce. Za pět dní jsme stihli spoustu aktivit, například program v zámecké zahradě ve Valticích, návštěvu ZOO Sedlec, ukázku výcviku dravců v zámecké zahradě v Lednici a výstavu soch s písku v Lednici.

Se třídou jsme jeli do Lednice. Ubytování jsme měli v nedaleké vesnici Hlohovec. Kousek od ubytování jsme viděli konopnou plantáž. Každý den jsme chodili na oběd do restaurace. Bylo to super.

V Hlohovci se mi moc líbilo. Nejlepší byla soutěž Master chef. Taky se mi líbili dravci.

Bylo to tam dobrý. Byli jsme na dravcích a moc se nám to líbilo. Každý večer dělal nějaký apartmán pomazánky. Apartmány byly moc hezké. Jídlo bylo moc dobré.

Adaptační pobyt v Hlohovci se mi líbil. Na pokoji jsme byli v šesti lidech. Bydleli jsme tam 5 dní (4 noci). Měli jsme tam super program. Například prohlídka zámecké zahrady, kde jsme si dokonce vyrobili svoji vlastní sůl do vany. Další super program byla noční stezka odvahy. Šel jsem s Ondrou a potkali jsme na zemi hadrového panáka. Na konci stezky odvahy jsme strašili i my. Spousta lidí se hodně lekla, dokonce byl i slyšet výkřik při strašení. I procházka po přírodě první den byla super. Byla tam i spousta bunkrů. Jídla byla vždycky dobře uvařená, takže mi všechno chutnalo. Adaptační pobyt jsem si dost užil, doufám, že paní učitelky udělají ještě spoustu takových dobrých akcí.

Bylo to super. Cesta tam byla dobrá. Program mě bavil. Hezké prostředí. Cesta zpátky byla také fajn.

Moc jsem si to užil. Byla to sranda. Cesta tam byla fajn. Stezka odvahy byla perfektní. Odjíždět se mi nechtělo.

Share This