HONEYWELL

Když vyrazíte s dvaceti prťaty na trasu Bystrc – Slatina a nehoda vás zdrží v tramvaji tak dlouho, že vám ujede důležitý spoj, je to trochu komplikace. Ale to nám nebránilo v těšení se do cíle, kam jsme dorazili „jen“ s půlhodinovým zpožděním. 

Nevím, jestli nejprve popsat zážitek z tak velké firmy z pohledu dětí nebo nás dospělých. Děti si prostory i perfektně připravený program o příslušenství do letadel moc užily. Navíc si ke svým svačinkám mohly vzít přichystané ovoce, pití a sladkost. No, komu by se zde nelíbilo. Prvňáčky nejvíce zaujalo testování bezpečnostních popruhů a výroba vlastního modelu letadla.

My dospěláci ze školy, jsme měli možnost nahlédnout do prostor odlišného pracovního prostředí, kde každý pracuje na svém zadaném úkolu, a když je rušený, jednoduše si nasadí sluchátka na uši. Že bychom to my úči vyzkoušely taky? 

Děkujeme firmě Honeywell za milé pozvání. Velké díky patří zaměstnancům, kteří se o nás, a hlavně o děti bezvadně starali a zábavně dětem ukázali, co dělají. A neměli to jednoduché. Vyprávět o aerodynamice nebo aeromechanice jazykem sedmiletých dětí je prostě kumšt. 

Martina Pazderková, třídní učitelka 1. třídy

Share This