Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. 12. 2018

Jak to chodí u nás v parlamentu

 

Do parlamentu chodím proto, aby byly nové věci ve škole nebo se některé zlepšily. Také mě baví natáčení videozpráv z parlamentu, kde se natáčí, na čem jsme se domluvili. Rád navrhuji návrhy, které mi řekli spolužáci.
Véna, 6. třída
 
Na parlamentu děláme spoustu zajímavých věcí. Rozhodujeme o věcech, které by se do školy pořídily nebo vylepšily. Do parlamentu chodím rád. Máme v jídelně krabici splněných přání, kde kam ostatní žáci mohou vhodit návrh.
Roman, 3. B.
 
Na parlamentu se vymýšlí různé věci a pak hlasujeme, jestli to bude nebo ne. Na parlament se chodí ve čtvrtek. Otevíráme tam krabici splněných přání.
Nela, 2. třída
 
Parlament je nejlepší na světě. Jsem rád, že tam můžu být s dětmi a paní učitelkou Hankou.
Maxim, 3. B.
 
Na parlamentu řešíme věci, které se někomu nelíbí. Nebo vymýšlíme akce. Někdy je to tu i srandovní. Sázeli jsme třeba lípu na oslavu 100 let založení republiky, takže děláme hodně akcí.
Klára, 4. třída
 
Líbí se mi tu. Je tu zábava. Sázeli jsme lípu a měli jsme den trikolory.
Daniel, 3. A.
 
Parlament je geniální a moc se mi tu líbí. Vymýšlíme tu školní akce a další věci. Máme dobrou učitelku, je hodná. Ale ve třídě to někdy neberou vážně.
Julie, 5. třída
 
Na parlament chodí zástupci z každé třídy každý čtvrtek. V parlamentu plánujeme různé akce pro školu, např. sázení lípy, den trikolory. Mě parlament baví. Hej, hej, hej, parlament je nej!
Jaroslav, 5. třída
 
Na parlamentu řešíme lístečky, které jsou v krabici splněných přání a napsaly je děti. Krabice je umístěna v jídelně. Také vymýšlíme různé akce pro celou školu, např. sázení lípy, den trikolory a adventní školní kalendář.
Zuzana, 3. A.