Jdi na obsah Jdi na menu
 


10. 9. 2016

Babičko, dědečku, pojďte se mnou do ZOO /

V pátek 26. září se vydalo třináct prvňáčků poprvé do ZOO s Pramínkem. Byla to událost velkolepá, protože s námi šlo 17 babiček, dědečků a jiných příbuzných.

Před devátou jsme si zazpívali "zvířecí veršovanou písničku", ještě před zavřenou branou ZOO, a pak jsme vyrazili k pokladně a turniketu, kde si každé dítě samo označilo vstupenku. Dobrodružství mohlo začít. Měli jsme totiž velký úkol : najít si naše třídní zvířátko k adopci. Marienka vytáhla zelený deníček a jak jsme procházeli okolo výběhů zapisovala, které zvíře má  málo sponzorů a líbí se dětem....nakonec jich máme pět a budeme si muset ještě vybrat.

 Stoupali jsme společně od lvů, surikat  a opic do kopečka až nahoru k pavilonu ptáků a k teráriu. Děti se šťastně drželi spíše prarodičů, než mě a Marienky a my jen doufaly, že se sejdeme včas v ZOO obchůdku a pak odejdeme do Pramínku na oběd. Stalo se tak, děti se s prarodiči rozloučily a šťstně se vraceli, i s malými dárečky a  velkými zážitky, do jídelny Pramínku  na oběd. Počasí nám přálo a jsme rádi za prarodiče, děkuje všem zúčastněným.


Fotografie zde.