Jdi na obsah Jdi na menu
 


10. 1. 2017

Vánoční dopoledne s prarodiči

Už podruhé navštívili Pramínek prarodiče čtvrťáčků a společně jsme prožili krásné Vánoční pondělí 19. 12. Začali jsme ranním kruhem, jak je u nás zvykem. Co nás potěšilo i nepotěšilo, sdělily nejen děti ale i prarodiče. Kouzelnický dědeček Hynečka nás na začátek pobavil několika kouzly. Děti si pro prarodiče připravily televizní vysílání na téma : Proč mám babičku a dědečka rád. Snad mohu prozradit, že nejedna babička a dědeček zamáčkli slzu. Také jsme je ale vyzpovídali z otázek na jejich školu a dětství. Každoročně nás potěší společné zpívání koled u stromečku s Kryštůfkovým dědečkem- zpěvákem- Jiřím Helánem. No a konečně přestávkové občerstvení sladkými dobrůtkami a vánočním cukrovím našich babiček. Mňam. Děkujeme.

Po přestávce si ještě mohly babičky a dědečci vyzkoušet, jak to u nás chodí v Centrech aktivit. Vyrobili jsme si andělíčky ze sádry, vyluštili vánoční křížovky a vyzkoušeli naše čichové schopnosti při poznávání různých vůní koření.

Děkujeme babičkám a dědečkům za příjemně strávené dopoledne a už se zase těšíme na příští rok. Podívejte se na fotky od profi foto dědečka Filípka, kterému děkujeme za dokumentaci.

Fotogalerie zde.

Zapsala paní učitelka Jarka