Jdi na obsah Jdi na menu
 


10. 1. 2017

Pramínkovská strašidelná zahrada 7. 11. 2016

Největší a nejlepší akcí však byla naše Pramínkovská strašidelná zahrada 7. 11. 2016. My čtvrťáci jsme ji zorganizovali pro naše malé sourozence a pro kamarády ze druhé třídy. Vytvořili jsme pozvánky a dokonce jsme napekli strašidelné useknuté prstíky z lineckého těsta. Také jsme jablíčka proměnily ve strašidelné huby do huby, ale řeknu vám, chutnaly výborně.

Fotogalerie zde.

 

Ale co nás bavilo úplně nejvíc, bylo vymýšlení strašidelných center pro mladší kamarády. Pramínkovskou zahradu obydlely čarodějnice, strašidla, duchové, čarodějové a vymyslely pro nás ostatní nelehké úkoly. Prolézání pavučiny, křížovky a luštěnky, poznávání strašidelných obrázků pod UV světlem, ochutnávání dobrot i nedobrot se zavázanýma očima i vyrábění lampionů. Některá stanoviště si užívali hlavně rodiče. Všichni se však nejraději zastavili u dobrot, které připravili rodiče. Mňam. I při vzpomínce se nám zbíhají sliny. Mockrát děkujeme.

Na závěr jsme absolvovali nádherný společný lampionový průvod k tunelu, kde mohly děti vyzkoušet svoji odvahu projitím tmou úplně samostatně. V Pramínku máme samé hrdiny a Nebojsata, neboť se nikdo nebál a v pořádku se všichni vrátili do svých domovů.

zapsala paní učitelka Jarka

Fotogalerie zde.