Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. 11. 2016

JUMPARK

Celou čtvrtou třídu jsme loni prožívali v duchu cestování. Úkolem dětí nebylo jen plnění některých požadavků a úkolů, ale zároveň měli odkrýt cestovatelskou šifru. Ta se jim po roce usilovné práce podařila rozluštit a výhra byla opravdu zasloužená. Čtvrťáci obdrželi hromadu zlaťáků, které rozměnili za opravdové koruny. Za ně si mohli vybrat odměnu, která by byla pouze podle jejich přání. A aby bylo o spravedlnost postaráno, zinscenovali jsme volby, v nichž každý uplatnil své volební právo a hlas věnoval tomu nápadu, o němž byl přesvědčený, že je ten nejlepší. S velkou převahou vyhrál nápad- JUMPARK.

A protože jsme měli loňský konec roku již velmi nabitý, do Jumparku jsme se vydali hned z kraje letošního roku. A že jsme si jej pořádně užili. Skákali jsme o sto šest. Nešetřilo se salty, přemety, skoky, výskoky, přeskoky, ani úskoky. Hodně oblíbenou atrakcí dětí byl skok do jezera plného molitanů. To se jim pak úsměv rozzářil od ucha k uchu. Přiznám se, že měli můj neskonalý obdiv.

Skvělé a pohodové dopoledne jsme zakončili osvěžujícím nanukem a limčou v občerstvovacím baru, kam jsme v setrvačnosti dohopskali.

Zapsala puč Libuše

 

Fotogalerie zde.